Flamin Empire ---- Ardreamde master .

Aşağa gitmek

Flamin Empire ---- Ardreamde master .

Mesaj tarafından yalazan31 Bir Paz Tem. 29, 2012 6:52 pm

ARDREAM SERVERDA MASTERIN KEYFINI ÇIKARTIN

Bilgi : Flamin Empire - Ardream Serverımız, Kesinlikle hiç bir yerden kod,npc vs esinlenmeden ve alıntı yapmadan 0 kendi emeğimizle oluşturduğumuz Sorunsuz ve Bugsız bir databasedir. Kesinlikle her Ardream kullanıcısı ve ardream server seven arkadaşlarımızın denemesi gerektiğini düşündüğümüz bir server açmayı planladık.

Aklımızda Olan ve Hatta Hazırda Bulunan, Henüz Tanıtıma Sunulmamış Bir Çok Event, Panel Eklentisi, Yeni Aktiviteler Serverın İlerleyen Zamanlarında Sizlerle Olucak.
Siz Sadece Bizi İzlemeye Devam Edin

-----------------------------------------

İSMİ : Flamin Empire
TÜR : Ardream Server
SON LEVEL : 59
Açılış Tarihi : 19.Temmuz.2012 Perşembe 20:00
IP & Panel Adresi : ardreamserver.net

Facebook : Linki Görebilmek Için Lütfen Üye Olun.

-----------------------------------------Diğer Serverlardan Farklı Olan Özelliklerimizi Size Tanıtmak Istiyoruz. Bizimle Farkı Yaşayın


<¦Serverımızı Tanıyalım ¦>

Her Üyeliğe 1 Kereliğine IRK Değişme Hakkı BEDAVA. Panelden Irk Değiştirebilirsiniz.

[*] Ardream Gate -> Lunar Valley, Delos ve Arena Işınlanma Noktaları Koyuldu.[*] Clan devretme Sistemi Mevcuttur.[*] Red ve Black Chitin Eklidir. Edit Item Değildir. Sadece Görüntü Amaçla Eklenmiştir.[*] Tamamen Flamin Empire - Ardream Servera Özel SİLVER CHİTİN (Gümüş Renginde) Eklenmiştir.[*] Clan Pelerin Anahtarı Moradondan Çıkmaz. Caitharos Bölgesine Girilerek Anahtar Çıkartılır.[*] Rogue ve Warrior Karakter Açıldığında Skilleri Otomatik Verir. Priestte 40 Heal 40 Debuff 20 Skill Point Verir. Karakter kurduğunuzda skillerle fazla uğraşmayın diye böyle sistem geldi [*] Rogue 59 Skilline Bıçak Fırlatma Skilli Geldi.[*] Silah Olarak Sadece FORGOTTEN TEMPLE ve STANDART Itemler Verilmiştir. Sherion,Avedon, Dread Shield Tarzı Itemler Oyunda Ekli DEĞİLDİR.[*] SavaşlarBasmalı Savaş,Basmasız Savaş, Castle Siege War Olarak 3 Çeşittir.[*] Basmalı ve Basmasız Savaş Bölgelerinin Ortasına Monument Koyuldu. 250 NP Vermektedir.[*] Atross ve Rioteden Red & Black & Silver Chitin[*] Atross ve Rioteden DiamonD Chest -> 25-100 Arası NP Kazanmak[*] Ardreamdaki Bütün Canavarlar Silinmiştir, Sadece Atross, Riote ve Blood Don Vardır.[*] Masterlı Olarak Ardream Serverda PK Atma Keyfi[*] Ardream 2 Irkın Townlarında Bulunan Monument Sayesinde Town Basma Keyfi (400 Np)[*] Yeni Guard Tower Sistemi Ile Town Basma Keyfi[*] Priestlerin 1500 hp Buff Skilli 2000 Hp - 200 Ac skilleri 350 Ac Olarak Kayitlidir.[*] Buff sc ve Ac Scroll Basıldığında BUFF Effect Çıkıcaktır, Böylelikle VSlerde Kimin Sc Silip bastığı Ortaya Çıkıcaktır.[*] Arenaya Sundries ve Inn Hostess Eklendi.[*] Arena Çıkış Npcsine;Delos, Elmorad Castle, Luferson Castle, Lunar Valley Seçenekleri Eklendi. Yani Arenadan Çıkarken Direk[*] Delos, Elmorad Castle, Luferson Castle veya Lunar Valley Bölgesine Işınlanabiliceksiniz.
<¦ Servera Ait Yeni Görevler Nedir ? ¦>


Serverda 2 Adet Görev Bulunmaktadır. Bunlar NP Ile Item Alımı ve Np Ile Alınan Itemi Unique Iteme Cevirmedir.

Np Ile Ne Itemi Alınır ? Diğer Serverlar Gibi Mi ?

- 60.000 Np Ile Dual Mirage Dagger (+9), Glave (+9) vs vs Itemler alınır. ve Bu Itemler TRADE EDILMEZ. Np ile takı, elbise gibi itemler yoktur.

Unique Çevirmek için Ne Yapılır ?

- Oyunda Lobo, Lycaon, Lupus Bulunmaktadır. Bunların içinden kendilerine özel bir kağıt düşer. Bu Kağıdın üçünü toplayıp elinizdeki +9 Itemle npcye gidip iteminizi unique iteme çevirebilirsiniz. Örn; Unique Mirage Dagger (+9)

Unique Itemin Ayrıcalığı Nedir ?

- 100 Hp, 100 Mp, Ekstradan 5 Flame,Glacier,Lightning,Poison Damage Arttır ve Iteminizin renkli yanmasını sağlar.


<¦ Clana Np Bağışlamakta Neymiş ? ¦>Clan Gradeleri Artık Bağışlanan Npye Göre Yükseliyor. Clana NP Bağışlamak Için Panele Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Grade 4 [40.000], Grade 3 [94.000], Grade 2 [210.000], Grade 1 [470.000] Np Istemektedir.

Clandan Atıldıysanız Veya Çıktıysanız NPNizin Yüzde 30unu Geri Alabilirsiniz.
<¦ Eveeet Geldik Şimdi Serverın Özel Eventine. Nedir Bu Event ? ¦>

-----------------------------------------
Eventin Adı : Ölene Kadar
Hediyesi : 3x Diamond Chest, 1 Hediye Kutusu, 500 NP
Saatleri;

09:30 - 10:30 - 11:30
13:30 - 15:30 - 17:30
21:30 - 23:30 - 00:30

[*] Event başlamadan 15 dakika önce duyuru geçer ve kayıtları açar.[*] Moradondan kayıt olabilir, kaydınızı silebilirsiniz.[*] Max 32 Karus, 32 Human Girebilir.[*] Bölgede ölündüğünde kayıttan siler ve moradona ışınlar.[*] Ölmeyenler ise yukarıda yazılmış olan hediyelere sahip olurlar.[*] Event 10 dakika sürer.[*] Map : Arena Görünümündedir.[*] Oyundan çıkıldığı gibi kaydınızı siler.

DN : Hediye Kutusu Moradonda Kırdırılır. Icinden Red, Black, Silver Chitin Cıkar.
DN2: Diamond Chest, Ardreamda Kırdırılır. 25-100 Arası Np Kazanmanızı Sağlar.-----------------------------------------


Oyun Zevkiniz için Yeni bir Panel Hazırladık. Panelimizi Facebooka benzettik. Bütün karakter işlemlerinizi yapabileceğiniz, profil ve resim albümü yapabilceğiniz bir site tasarladık. Facebook sayfamızdan yeni panele göz atabilirsiniz.

Linki Görebilmek Için Lütfen Üye Olun.

Yeni Panel 30 Temmuzda Sizinle...

<¦ Yeni Panelde Neler Var ? ¦>
[*] Clan Devredebilirsiniz.[*] Clan Başkanı Karakteriniz Varsa, Clanınızı Düzenleyebilirsiniz(Asist Yap, Clandan At) Clandaki Herkese Duyuru Yapabilirsiniz(Tüm Üyelere Bildirim Gider)[*] Offline Mesaj Geldi. Oyundaki Bir Karaktere Siteden Mesaj Bırakabilir, Konuşabilirsiniz. Her Konu Açtığınızda ve Her Cevap Attığınızda[*] Bildirim Sistemi Devreye Girer. Oyunda Ulaşamadığınız veya Denk Gelemediğiniz (her Türlü olayda) Kişilerle Iletişim Kurmanızı Sağlar.[*] Arkadaş Olarak Ekleme Özelliği (Oyundaki FRIEND Bölümüne Eklenir.)[*] Kendinize Ait Resim Albümü Yapabilirsiniz. 800x600 Boyutunda Resimler Yükleyebilirsiniz.[*] Karakterinize Özel Profil Yapabilirsiniz, Arkadaş Listeniz ve Profil Resminizi Bile Yükleyebilirsiniz .[*] Haberleri Beğenebilirsiniz & Beğenmekten Vazgeçebilirsiniz.[*] Haberleri Kaç Kişi Beğenmiş & Kaç Kere Okunmuş Gözükmektedir.[*] Haberlere Yorum Atabilirsiniz. Attığınız Yorumları Silebilirsiniz.[*] Karakterleri Beğenebilirsiniz & Beğenmekten Vazgeçebilirsiniz.[*] Karakteri Kaç Kişi Beğendiği & Kimlerin Beğendiği Gözükmektedir.[*] Karakterlerin Profillerini Beğenebilirsiniz & Beğenmekten Vazgeçebilirsiniz.[*] Bildirim Sistemi Mevcuttur.Clan Devretmelerde ,Arkadaş İsteği Göndermelerde, Mesaj Göndermelerde ve Cevaplamalarda, Beğenmelerde ve Ticketlerde Kişinin Üyeliğine Bildirim Gider.[*] Kendinizi Banlayabilir - Skillerinizi Sifirlatabilir - Karakteri Moradona Atabilirsiniz.[*] Kendinizi Charınızı Bile Silebilirsiniz.[*] Banlanan Kişilerin Sebeplerinide Panelden Gösterebilirsiniz.[*] Karakter Detay Bölümü Gelişti, Level ve Exp Bölümü Silindi, Yerine Hangi Clanda ve Hangi IRKta Eklendi.[*] Clan Detay Gelişti, Clanın Pelerini varmı ? Clana Kimler ne kadar Bağış Yapmış Gözükmektedir.[*] Tüm Islemler Gizli Soru -Cevabiniz Ile Yapilir.Eger Gizli Soru ve Cevabinizi Daha Yapmadiysaniz, Üye Girisi Yapip Gizli Sorunuzu ve Cevabinizi Olusturabilirsiniz.

-----------------------------------------


IP & Panel Adresi : ardreamserver.net

yalazan31

Mesaj Sayısı : 1
Kayıt tarihi : 29/07/12

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz